07 Maj 2021
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 5,855
· Najnowszy użytkownik: hildegardahomar
dokumenty

Zwrot nienależnie pobranych środków publicznych...»

wynagrodzenia

Wynagrodzenia...»

nagrody

Regulamin nagród dla nauczycieli...»

WIELKA zdRADA GMINY

Rada Gminy naruszyła prawo....»
Diety radnych, Gminy Aleksandrów Kujawski, od 1 stycznia 2017 r.....»

Sfałszowany budżet Gminy...»

Wypadek

WYPADEKkliknij obrazek aby powiększyć

Zdjęcie powyższe ukazuje wypadek na skrzyżowaniu w Starej Wsi 30 lipca 2015 r. Biały samochód jechał ze Służewa do Aleksandrowa, czyli znajdował się na drodze z pierwszeństwem przejazdu, natomiast czarny z kierunku Ośna, czyli znajdował się na drodze podporządkowanej. W tym miejscu należy zacytować odpowiedni przepis ustawy o ruchu drogowym, tzn. Oddział 4 Zmiana kierunku jazdy lub pasa ruchu, w art. 22 ust. 2 pkt 5 – „Kierujący pojazdem, jest obowiązany zawczasu i wyraźnie sygnalizować zamiar zmiany kierunku jazdy lub pasa ruchu oraz zaprzestać sygnalizowania niezwłocznie po wykonaniu manewru.” Wytłuszczenia moje. Tyle suchy przepis.

Przełóżmy to na język praktyczny, gdyż sam często spotykam się z dziwnym zachowaniem kierowców z pozycji czarnego pojazdu, którzy kierowcom w sytuacji białego pojazdu wykonują różne dziwne ruchy ręką. Otóż kierowcy znajdujący się na drodze z pierwszeństwem przejazdu – biały pojazd ­ nie mają obowiązku sygnalizowania zmiany kierunku lub pasa ruchu, gdyż nie zmienili kierunku lub pasa ruchu, znajdowali się cały czas na drodze głównej.

Innymi słowami, to droga główna skręca, po której jadą stąd kierowcy z pozycji czarnego pojazdu muszą czekać, bo znajdują się na drodze podporządkowanej ­ i nie mają prawa ocze- kiwać, iż kierowcy z pozycji białego pojazdu włączą kierunkowskaz aż droga główna, na którą chcą wjechać, będzie dla nich wolna z obydwu stron. Wtedy unikniemy takich zdarzeń.
Komentarze
1473 #1 grabwurte
dnia 19 lipiec 2017
1473 #2 grabwurte
dnia 21 lipiec 2017
1553 #3 muniekole
dnia 11 sierpień 2017
Leczenie leczeniem trądziku różowatego nie jest kurowana a najprzyzwoiciej jest wyznaczać u dołu w stosunku do powstrzymania liczebności zaczerwienienia facjaty tudzież przemiany palnych, powstrzymania kwoty, frazeologizmu wytrwania a sile torsji oraz symultanicznych zwiastunów świądu, kopcenia oraz amor. Para kardynalne wybiegi leczenia trądziku różowatego to miejscowe tudzież http://zmarszczki-senne.net.pl/ doustne specyfiki antybiotyczne. Leczenie laserowa pozostała także przyporządkowana w charakterze forma leczenia. W trakcie kiedy w szwungu kilku tygodni wyciągi często rodzą chwilowe pocenie się, zaczerwienienie najczęściej wraca po zabiegu. Przeciągłe leczenie, najczęściej od momentu niepewnego aż do dwóch latek, być może ciągnąć się aż do ondulacji obstawie poziomu tuż przy poniektórych pacjentów. Ondulacje leczenie jest częstokroć nieodzowne, jednak poniektórego wypadki topnieją po jacyś terminie i twierdzą niezachwianie. Nieróżne losy, pozostawione bez leczenia, pogarszają się wespół spośród upływem wieku.
1553 #4 muniekole
dnia 29 sierpień 2017
jakie ćwiczenia na cellulit masaż zmarszczek mimicznych https://nafciarze.info/groups/tradzik/ żylaki odbytu jak skutecznie pozbyć się trądziku
2213 #5 Iza92
dnia 01 luty 2018
Nie wiem jak było w tym przypadku ale jeśli droga główna skręca to kierujący ma obowiązek włączenia kierunkowskazu nawet jeśli jedzie po drodze głownej.
3246 #6 fubaaro
dnia 01 październik 2018
namierzanie-telefonu.net.pl Namierzanie telefonu
3985 #7 miedniczek
dnia 16 lipiec 2019
jak wyleczyc haluksy bez operacji https://lekiporostwlosow.pl/p,suchy-szampon-radical-med-opinie-po-rozczarowaniu co zrobic by nie chrapac
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
informacja
Postanowienie Sądu Okręgowego we Włocławku I Wydział Cywilny
Sygnatura akt I Ns Rej. Pr. 7/14
kontakt
Zbigniew Ankiersztajn
ul. Polna 41
87-710 Służewo
tel. 54 444 03 69
prokuratura umorzyła

prokuratura umorzyła

Prokuratura umorzyła Ds. 1170/12...»
Prokuratura umorzyła Ds. 702/12...»


Wójt zawiadamia

Wójt zawiadamia

kliknij, aby przejść dalej...»


WIELKA zdRADA GMINY

Gazeta

- wersja elektroniczna...»

374,750 unikalne wizyty